Život
Pro maminky

Pro maminky

Den matek je den, kdy se vzdává pocta matkám a mateřství. Slaví se v různé dny na mnoha místech po celém světě, vychází z různých tradic. V Česku se slaví druhou květnovou neděli, v roce 2022 tedy připadá na 8. května. V Československu se začal slavit tento svátek v roce 1923. Jeho propagátorkou byla Alice Masaryková. V tomto článku vám přinášíme několik tipů na krásné dárky pro maminku.

A začneme třeba zdravím…

Jako zajímavý dárek doporučujeme vysoce kvalitní přípravek s extraktem z medicinální houby Reishi, které si staří Číňané cenili především pro široké spektrum harmonizačních účinků. Posiluje vitalitu, moduluje imunitní systém, doplňuje Qi a Yin (i krev a esenci), uklidňuje ducha. Protože ženy mají podle tradiční čínské medicíny velmi často nedostatek krve a Qi, říká se už po staletí houbě Reishi „ženská houba“.

V terapeutické praxi je Reishi díky svému složení úspěšná v potlačování rakovinného bujení, konkrétně totiž potlačuje dělení rakovinných buněk. Co je však ještě důležitější, totiž že dokáže spustit signální cesty, které vedou k apoptóze, což je typ buněčné smrti. Je potvrzeno, že Reishi takto zabíjí buňky rakoviny plic, prsu, tlustého střeva a rekta, sarkomu, leukémie, jater, prostaty, děložního čípku aj.

a co třeba lepší spánek?

Kvalitní spánek neznamená vyspávat si 8 až 10 hodin. O kvalitním spánku můžeme hovořit jen tehdy, pokud jsme dostatečně dlouho v nejhlubší, tedy REM fázi spánku. Kvalitní spánek je klíčový faktor pro celkové fyzické i duševní zdraví.

Revoluční přípravek Sleep Faster je určený pro každého, tedy nejen pro lidi trpící špatným spánkem nebo usínáním. Látky v něm obsažené nejen zlepšují kvalitu spánku, ale také snižují napětí, tlumí stres, zklidňují organismus, podporují regeneraci, podílejí se na tvorbě důležitých neurotransmiterů, pozitivně působí při depresích.

Unikátní zdroj 6 aktivních látek pro navození velmi kvalitního spánku. Se Sleep Faster se vaše maminka naučí „spát rychleji“.

Darujte krásnou pleť

S přibývajícími léty naše pleť pomalu ztrácí svou pružnost, proto potřebuje během dne vyváženou péči, která pomáhá udržet pleť hydratovanou a zároveň redukuje vrásky. Bezva tip na dárek se jmenuje denní arganový krém pro zralou pleť.

Pro potřeby zralé pleti je krém doplněn o účinnou kombinaci 2 typů kyseliny hyaluronové (HA), která udržuje hydrataci pleti a zpomaluje procesy stárnutí. Vysokomolekulární HA působí na povrchu a okamžitě zlepšuje hydrataci, zatímco nízkomolekulární HA proniká do hlubších vrstev pro dlouhodobý efekt.

Tento krém díky obsahu kyseliny hyaluronové, organické růžové vody, arganového a meruňkového oleje doplněných o esenciální oleje (Geránium, Palmarosa, Kadidlo, Ho dřevo) pleť hydratuje a zároveň zabraňuje její dehydrataci.

Věk je pouze číslo. Stejně tak i zralá pleť označuje pouze stav pleti a nikdy proto není pozdě (ani brzy), začít se o ní náležitě starat. A není při tom lepší start než začít při jejím čištění. Tato pleťová voda je určena pro zralou pleť, která tak díky růžové vodě a banánovému extraktu dostane přesně to, co potřebuje – důkladné a zároveň šetrné pročištění, hydrataci a výživu.

A co třeba sérum na vrásky obsahující houby Reishi a Shiitake? Viditelně působí proti známkám stárnutí. Výtažek z kozince působí proti volným radikálům a dodává mladistvý vzhled. Zvyšuje elasticitu pleti, odolnost a pevnost. Výrazně zlepšuje její texturu, projasňuje ji a redukuje výskyt jemných vrásek. Již po 4 týdnech by vaše pleť měla vypadat zdravěji. Sérum se rychle vstřebává a nezanechává mastný film.

Tak ať dobře vyberete a ať má vaše maminka radost. Krásný den matek!